facebook naturopathy
20 czerwca 2018
Bazylia od kilku sezonów cieszy się coraz to większą popularnością na naszych talerzach, a także i w ogrodach. Dziś postanowiłem skupić się na wpływie jaki wywiera ona na nasze zdrowie.
23 maja 2018
Ponieważ do chwili obecnej na blogu nie przywiązywałem większej uwagi do roli witamin w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka, uznałem że nadeszła pora, aby uruchomić cykl  nazywający się nie inaczej jak właśnie

 

 

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TEŻ:

O Dawidzie Piątkowskim dowiedziałem się przypadkiem. Jako, iż jestem wielkim miłośnikiem piłki nożnej natknąłem się w sieci na jeden z jego wykładów, gdzie zaszczepiał "mentalność zwycięzcy" wśród młodych adeptów futbolu. Przyznam, że swoimi wypowiedziami zrobił na mnie niemałe wrażenie. Tak właśnie poznałem autora książki, która zrobiła na mnie chyba jeszcze większe "woow" niż wspomniany przeze mnie wykład. Dodam dla ciekawostki, że być może nigdy bym jej nie przeczytał, gdyby nie moja narzeczona, która zakupiła mi ją na prezent imieninowy, który miał czekać na mnie po powrocie z RPA.

 

 

Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic.  - O czym jest ta książka ?

 

Książka Dawida Piątkowskiego w olbrzymim skrócie ma na celu uzmysłowienie ludziom w jaki sposób można wziąć los w swoje ręce, a przy tym pozostać sobą i uwolnić się od zgubnego doradcy jakim jest ego. Twór, który siedzi zakorzeniony gdzieś głęboko w głowie i za nic nie chce nas opuścić.

 

 

Moje osobiste wrażenia i odczucia po przeczytaniu:

 

Dzieło liczy sobie ponad 250 stron i porusza tematy: wzorowego rodzicielstwa, zdrowia, samotności, związków, wybaczania, pewności siebie, sukcesu w życiu i biznesie czy też sensu życia, a to wszystko tylko namiastka tego co nas czeka podczas studiowania tejże lektury, bo tak należy do niej podejść.

 

Książka ma solidną, choć nieco brudzącą się okładkę, ale dla mnie liczy się treść, a ta jest wyjątkowa. Przyznam wprost, że przekaz zawarty w "Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic." sprawił, że przez kolejne 3 tygodnie po przeczytaniu miałem w głowie spostrzeżenia i rady Dawida, a moje życie nabrało innych barw. Poczułem się jak przybysz z kosmosu, jak ktoś zupełnie inny, a nie ten sam Łukasz.

 

Wyjątkowo pragnę podzielić z Wami czymś co być może zmieni Wasze życie, zamiast artykułu poświęconemu tematowi zdrowia. Jest to książka szczególna, to też jako pierwsza zagościła na blogu w polecanych przeze mnie lekturach.

 

 

 

20 października 2017

Książka: Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic.

WAŻNA INFORMACJA

 

Katalog-blogow.pl

Treści zawarte na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i do takich celów służą.  Nie są one w stanie zastąpić wizyty u specjalisty. Zanim zdecydujemy się na zastosowanie w praktyce którejkolwiek z informacji zawartych na tej stronie, należy w pierwszej kolejności skonsultować ją z lekarzem.