facebook naturopathy
20 czerwca 2018
Bazylia od kilku sezonów cieszy się coraz to większą popularnością na naszych talerzach, a także i w ogrodach. Dziś postanowiłem skupić się na wpływie jaki wywiera ona na nasze zdrowie.
23 maja 2018
Ponieważ do chwili obecnej na blogu nie przywiązywałem większej uwagi do roli witamin w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka, uznałem że nadeszła pora, aby uruchomić cykl  nazywający się nie inaczej jak właśnie

 

 

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TEŻ:

Witajcie.

 

Z tej strony Łukasz(lat 24) - miłośnik zdrowia, świetnego samopoczucia, naturopatii i wszystkiego co z nią związane.

 

Naturopathy.pl to zbiór moich przemyśleń i rozważań odnośnie zdrowego stylu życia w nowoczesnym, pełnym zagrożeń dla zdrowia świecie. Będę poruszał najróżniejsze tematy od: żywności, po aktywność fizyczną, fitoterapię, ziołolecznictwo czy ogólnie pojętą medycynę komplementarną .

 

Wierzę, że razem z Tobą oraz Twoimi spostrzeżeniami Drogi czytelniku, będziemy mogli stworzyć tu miejsce przyjazne dla osób zainteresowanych tematem zdrowego stylu życia.
 

Ponadto znajdziesz tu: nieskomplikowane przepisy kulinarne, streszczenia moich poczynań w ogródku warzywnym, kilka słów o czytanych przeze mnie książkach i wiele innych. Miłej lektury !

 

 

 

 

 

25 sierpnia 2017

Pora zacząć. Czyli o mnie i blogu, słów kilka..

open

WAŻNA INFORMACJA

 

Katalog-blogow.pl

Treści zawarte na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i do takich celów służą.  Nie są one w stanie zastąpić wizyty u specjalisty. Zanim zdecydujemy się na zastosowanie w praktyce którejkolwiek z informacji zawartych na tej stronie, należy w pierwszej kolejności skonsultować ją z lekarzem.