facebook naturopathy
20 czerwca 2018
Bazylia od kilku sezonów cieszy się coraz to większą popularnością na naszych talerzach, a także i w ogrodach. Dziś postanowiłem skupić się na wpływie jaki wywiera ona na nasze zdrowie.
23 maja 2018
Ponieważ do chwili obecnej na blogu nie przywiązywałem większej uwagi do roli witamin w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka, uznałem że nadeszła pora, aby uruchomić cykl  nazywający się nie inaczej jak właśnie

 

 

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TEŻ:

Dzisiaj chciałbym zaproponować Wam coś na osłodę życia, mianowicie szejka bananowo-czekoladowego, który po ciężkim dniu będzie ukojeniem dla naszego ciała i umysłu.

 

 

Co będziemy potrzebować ?

 

  • 2 banany

 

  • 3 łyżeczki kakao

 

  • 300 ml mleka roślinnego np. ryżowo-kokosowego 

 

 

 

Pyszny i zdrowy szejk bananowo-czekoladowy - sposób przygotowania

 

Przygotowanie szejka zajmuje maksymalnie 3 minuty. Wszystkie składniki wrzucamy do naczynia i miksujemy za pomocą blendera do płynnej postaci. Gdy nie mamy pod ręką mleka roślinnego to wykorzystujemy ok. 150 ml jogurtu naturalnego i 100 ml wody.. Z wymienionych składników powinniśmy uzyskać porcje dla dwóch osób. Na koniec naszego szejka wypada jeszcze schłodzić w lodówce przez około 30 min. Smacznego !

 

 

Jeśli wydał Ci się wartościowy to podziel się nim ze swoimi znajomymi klikając: Udostępnij, bądź lubię to ! Zapraszam również do rozmowy i dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej oraz na naszym profilu FB.

 

 

 

 

źródło:

1. własne

27 września 2018

Pyszny i zdrowy szejk bananowo - czekoladowy

Składniki i sposób przygotowania szejka bananowo-czekoladowego

WAŻNA INFORMACJA

 

Katalog-blogow.pl

Treści zawarte na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i do takich celów służą.  Nie są one w stanie zastąpić wizyty u specjalisty. Zanim zdecydujemy się na zastosowanie w praktyce którejkolwiek z informacji zawartych na tej stronie, należy w pierwszej kolejności skonsultować ją z lekarzem.