facebook naturopathy
20 czerwca 2018
Bazylia od kilku sezonów cieszy się coraz to większą popularnością na naszych talerzach, a także i w ogrodach. Dziś postanowiłem skupić się na wpływie jaki wywiera ona na nasze zdrowie.
23 maja 2018
Ponieważ do chwili obecnej na blogu nie przywiązywałem większej uwagi do roli witamin w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka, uznałem że nadeszła pora, aby uruchomić cykl  nazywający się nie inaczej jak właśnie

 

 

BYĆ MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TEŻ:

Już jutro kolejny raz zasiądziemy z najbliższymi do wigilijnego stołu, by wspólnie przeżywać Święta Bożego Narodzenia. Chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom dużo zdrowia. Zdrowia, które jest wartością nieocenioną. Zdrowia bez którego inne radości życia codziennego często w pełni nas nie satysfakcjonują. Pragnę życzyć Wam także dużo spokoju oraz tego, żeby z Waszych twarzy choć na moment nie znikał uśmiech. Niech z pomocą wiary spełnią się Wasze najskrytsze marzenia. Wesołych Świąt !

23 grudnia 2017

Wesołych świąt !

WAŻNA INFORMACJA

 

Katalog-blogow.pl

Treści zawarte na tym blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i do takich celów służą.  Nie są one w stanie zastąpić wizyty u specjalisty. Zanim zdecydujemy się na zastosowanie w praktyce którejkolwiek z informacji zawartych na tej stronie, należy w pierwszej kolejności skonsultować ją z lekarzem.